KONST / Litografier / Färglitografi 14046104
nr 1404 6104
Stig Claesson Slas
(1928-2008), Sverige
Färglitografi, Stockholm. Signerad, numrerad 228/360, -81,42x55, yttermått inklusive ram: 56x68 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 21 juni 2021
kl 19:32:17
16/6 19:39:26
1.200 kr
21/6 19:24:40
Stig Claesson Slas
Läs mer om Stig Claesson Slas